Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výtěžek z hasičského bálu

3. 1. 2008
1)Zde v parku se vždy koná letní soutěž o velkých prázdninách házeni letadli.Letos se soutěž bude konat na fotbalovém hřišti a bude zde i uměle vytvořený kopec aby jste dohodili letadýlko dál.
2)ABY JSME SE DOSTALI K OPRAVÁM PARKU:
1)Opravu nejvíce potřebují fasády zdí a tak se z rozpočtu Obecního úřadu dostalo 100 000Sv.Opatření:

1)Až bude vyhotovena fásáda v parku budou chodit strážníci kteří budou mít i noční služby a mají oprávnění člověka který bude ničit nově zhotovenou fasádu odvést na městskou policejní stanici.

2)V době rekonstrukce (pomalované bandali) bude park dočasně uzavřen z důvodu aby se v parku nestal úraz!!!

3)Jako druhé na řadu do parku příjde zcela nová věc a to ta že se udělá něco pro naše malé i větší kamarády a postavíme hřiště.To staré je podle statika v kritiském stavu a proto se muselo uzavřít.Pro rodiče se však nic nezmění protože staré hřiště bude asanováno a na úplně stejném místě vyroste nové hřiště.Opatření:

1)V době vystavování parku se park dočasně uzavře z důvodů velikánských kmenů dřeva a mohli by se stát úrazi.

2)Kdo poruší zakaz vstupu v době výstavby hřiště tak jsou p.policisté oprávněni pána/í dovésti na městskou policejní stanici a povinni sepsat protokol.

3)Poté vystavěného nového dětského hřiště a jeho následného ničení dopadnutým viníkem je zakázáno a proto je to trestný čin.Vyhrazeno 50 000sv.

4)Na řadu poté příjdou kácení starých a špatných stromů,nová fontánka,nové lavičky,vysazování nové trávy,nové okrasné záhonky, nově vystavěný příbytek na nářadí,2 nově koupené sekačky.

                             OPATŘENÍ: